Dulux „Kolory Świata” to kolekcja siedemdziesięciu dwóch barw przywołujących na myśl najpiękniejsze miejsca różnych zakątków świata. „Kolory Świata” to emulsja lateksowa, którą stosuje się do dekoracyjnego i ochronnego malowania ścian i sufitów wyłącznie wewnątrz budynków. Jak zapewnia producent, dzięki formule Pigment Pro farba zapewnia najwyższe parametry krycia, nie chlapie a sama powłoka charakteryzuje się paraprzepuszczalnością.

Aby dobrze pokryć malowaną powierzchnie powinno się ją pomalować raz, ewentualnie dwa razy. Wydajna, bo 1 litr wystarcza na 14 m2 powierzchni. Przed pomalowanie powierzchni, producent zaleca wypełnienie wszystkich szczelin i zagruntowanie podłoża specjalnym środkiem.

kolory

Co mówią internauci?

ceneo.pl

  • Przede wszystkim farba kryje doskonale. Jeśli pod spodem mamy w miarę stonowany kolor, to właściwie wystarczy jedna warstwa. Ja zamalowywałem nią jaskrawy żółty oraz seledyn i wystarczyła jedna warstwa z drobną korektą. Farba świetnie się spisuje podczas nakładania. Do malowania przygotowałem się jak zwykle, a okazało się, że pomalowanie niewielkiej kuchni zajęło tylko jedno sobotnie przedpołudnie. Farba nie kapie i idealnie się rozprowadza.

 

  • „Farby Dulux są jednymi z najlepszych na rynku. Doskonale kryją malowaną powierzchnię. W zasadzie wystarczy jedno dokładne malowanie i ściany są jak nowe. Są to farby półzmywalne więc spokojnie można mokrą ściereczką przetrzeć miejsca np po zabiciu komara. Bogata paleta kolorów, spośród której każdy znajdzie coś dla siebie.”

forum.gazeta.pl

  • „uwielbiałam duluxa ( miałam robione, kolory świata i inne)do tej pory, póki nie zaczęła farba odchodzić od ściany…i mam zagwozdkę którą farbę teraz kupić. „

Jakie są Wasze doświadczenia z „Kolorami Świata”?